Fmenu Not Found
 
صفحه اصلی > آرشیو اخبار > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تغذیه با شیر مادر در توانایی جسمی و ضریب هوشی بالای کودکان نقش تعیین کننده ای دارد

تغذیه با شیر مادر در توانایی جسمی و ضریب هوشی بالای کودکان نقش تعیین کننده ای دارد

پنجمین جلسه ستاد کارشناسان شهرستان بشاگرد در محل دفتر معاون بهداشتی شبکه بهداشت با محوریت هماهنگی برنامه های هفته جهانی تغذیه با شیر مادر برگزار شد.

مجید ایروانی مفرد؛ معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: روز جهانی تغذیه با شیر مادر فرصتی در اختیار ما می گذارد تا خانواده ها و مردم از مزایای تغذیه زودهنگام و انحصاری با شیر مادر آگاه و به حمایت، پشتیبانی و ترویج تغذیه با شیر مادر بپردازیم.

وی افزود: طبق نظریه کارشناسان تغذیه، تغذیه با شیر مادر باعث می شود کودکان، باهوش تر و از توانایی جسمی بالاتری برخوردار شوند.

ایروانی مفرد اظهار کرد: جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه ها نیاز به همکاری و تعامل سایر واحدها با واحد سلامت خانواده می باشد.

 

در ادامه پورغیب اللهی؛ مسئول واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد ضمن تشکر از کارشناسان جهت حضور در جلسه به تشریح جزئیات اجرایی برنامه ها در 3 محور اصلی آموزش توسط کارشناسان محیطی، برگزاری همایش و دعوت از فرماندار و امام جمعه و سایر ادارات همسو و برگزاری کمیته شیر مادر پرداخت و خواستار همکاری سایر واحدها در اجرای هر چه بهتر برنامه ها شد.


١٢:٥٥ - 1396/05/17    /    شماره : ٨٧٤٨    /    تعداد نمایش : ٣١٩خروج